30 marca 2016

Przerwa

Zbierałam się na napisanie tej notki już od bardzo długiego czasu. Z dniem dzisiejszym, na czas nieokreślony zawieszam działalność bloga "Maośkowa Szafa". Jest to dla mnie ciężka decyzja, ale jeszcze bardziej ciężko jest mi patrzeć na brak nowych wpisów na Facebooku i prawie cztero miesięczną przerwę we wpisach (nie jest to nic niby nowego... ). Wiem, że ta przerwa może ciągnąć bardzo długo, dłużej niż zwykle i nie chce, by był to kolejny blog który umarł śmiercią naturalną.

Powodów zawieszenia jest kilka. Niestety nie jest to brak sprzętu czy brak czasu. Zdecydowałam jednak zachować je dla siebie.

Korzystając z okazji chce bardzo podziękować wszystkim którzy pomagali mi w recenzjach oraz wspierali w mojej małej recenzenckiej działalności. Bardzo dziękuje osobom które komentowały i czytały moje - czasami nawet nie poprawiane, wypociny. Dziękuje, bo to dzięki wam miałam ochotę dalej pisać i robić coraz lepsze zdjęcia. Nawet wasze jedno kliknięcie pod postem na FB niesamowicie mnie cieszyło. Doceniam to, nawet nie wiecie jak bardzo.

Nie jestem w stanie określić kiedy wrócę do pisania recenzji. Kiedyś napewno powrócę. Postaram się też by wrócić w lepszej formie, z jakimś porządnie ogarniętym planem, by nie robić tego na pół gwizdka jak do tej pory. Jeżeli wrócicie do mnie po tym czasie, będzie mi niezmiernie miło. I obiecuję, że was nie zawiodę. Jeszcze raz bardzo wam dziękuje, za każdą sekundę którą spędziliście na tym blogu oraz na jego fanpage'u.

Mam wielką nadzieję, że zobaczymy się ponownie niedługo :).


Mao 

3 komentarze:

  1. Oh nie :<
    Życzę szybkiego powrotu do blogowania, bo jednak blogowanie musi być przyjemne, więc jak nie jest to najlepiej zawiesić i chwilę się zastanowić :D Osobiście będę czekać, bo Twoje notki są interesujące a zdjęcia piękne i inspirujące!

    OdpowiedzUsuń
  2. Od tygodnia starałam się napisać coś "mądrego", niestety nie najlepiej mi to wyszło. Postaram się chociaż powiedzieć to co myślę o Twoim blogu. Czytałam Twoje notki zanim zaczęłam jeszcze zbierać figurki. Czytanie Twoich wpisów wciagnelo mnie w hobby kolekcjonera plastiku. xD Lubiłam często zaglądać do "Maośkowej szafy", chętnie czytałam/oglądałam Twoje recenzje i zdjęcia. ^^ Nie raz Twoja twórczość inspirowała mnie do dalszej pracy. Jest mi strasznie smutno z powodu zawieszenia Twojej działalności. 。・゚゚・(>д<)・゚゚・。 Mam nadzieję że, w nie dalekiej przyszłości do nas powrócisz. Wypocznij, zregenuj siły i proszę wróć kiedys do blogowania. Z niecierpliwością będę czekala na nowe wpisy. Pozdrawiam Fejwsi. :D

    OdpowiedzUsuń