15 kwietnia 2015

Pyrkon - limitki od Good Smile Company na stoisku Yatta.pl

Do Pyrkonu został już tylko tydzień. No dobrze, ponad tydzień ale już czuje te dreszcze ekscytacji nie mogąc się doczekać aż będę na miejscu przedzierała się przez tłumy geeków, fantastów, mangowców itp. itd. Atrakcje już wybrane, miejsce na telefonie na zdjęcia jest i co najważniejsze: fortuna przygotowana na wydatki pyrkonowe. 
Najważniejszą rzeczą która mnie, jako kolekcjonera figurek ekscytuje to możliwość zakupienia limitowanych figurek ogłoszonych na zimowym Wonder Festival przez Good Smile Company! Przybliżę wam kilka ciekawostek na temat figurek które możecie zakupić na stanowisku Good Smile Company będącym częścią ogromnej przestrzeni handlowej przygotowanej przez Yatta.pl.
Miku Hatsune, a potocznie Snow Miku to nendoroid który wypuszczany jest co roku przez GSC z okazji Sapporo Winter Festival. W czasie tych kilku dni można zakupić nendoroida oraz figmę Miku w specjalnej wersji. W tym, 2015 roku GSC postawił na bardziej wiosenne klimaty i stworzył wersje "Bell". Po zeszłorocznej "czarodziejce" Miku tym razem padło na "wróżkę". Osoby które nie miały możliwości zjawić się w Sapporo, w okresie od 8 do 16 lutego można było zamówić ją przez stronę producenta zaś jej premiera jest przewidziana na lipiec. Szczęśliwcom odwiedzającym konwenty mogło udać się ją zakupić na stoisku Good Smile Company, tak jak wy drodzy Pyrkonowicze. Moim ulubionym fragmentem figurki są dzwoneczki oraz Yukine. Uwielbiam tego królika! Cena to 220 zł. Limitowana do 1 szt. na osobę.
    


Kolejnym nendoroidem dostępnym tylko w ograniczonej sprzedaży jest Re-kyuu z Kantai Collection. Dostępna jedynie podczas wybranych eventów oraz w przedsprzedaży u producenta prowadzonej w identycznym terminie jak Snow Miku. 
Cena to 220 zł. Limitowana do 1 szt. na osobę.

 
 


Figma Snow Miku 2015 jest wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy Max Factory odwzorował projekt nendoroida zamiast wypuszczać nieco poprawioną wersję jednej i tej samej klasycznej Śnieżnej Miku. Oczywiście nie obyło się bez Yukine.
Cena to 220 zł. Limitowana do 1 szt. na osobę. 


Bardziej domatorsko, skromnie i spokojnie. Tym razem w rozpuszczonych włosach, bokenem w dłoni oraz z uroczą (tak niespotykaną w jej wypadku) miną Saber.

Cena to 220 zł. Limitowana do 1 szt. na osobę.

  
 

Możliwość zakupu limitowanych figurek od Good Smile Company u nas w naszym kraju to napewno duży krok naprzód dla nas kolekcjonerów. Polska zaczyna być zauważana przez Japońskie firmy a także jej rynek zaczyna być doceniany. Wszystko zapowiada się na to, że nie będzie to wyjątek od reguły i możemy tylko mieć nadzieję, że takich okazji będzie tylko więcej. Dlatego, polecam serdecznie odwiedzenie stoiska połączonego z wystawą przy której współpracowałam dzielnie i którą dzielnie będę przygotowywać na samym konwencie. Jeżeli będziecie mieć jakieś pytania, znajdziecie mnie na stoisku Yatta.pl która będzie zaledwie kilka metrów obok.  Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać wyjścia na "zakupy". Pamiętajcie, ilość figurek jest ograniczona!

Do zobaczenia na Pyrkonie!2 komentarze:

  1. Byłam na Pyrkonie, widziałam na własne oczy te cudowne figurki! W szczególności urzekł mnie nendroid Snow Miku. Niby nie rozumiem wydawania ciężko zarobionych pieniędzy na figurki, ale... Ale nacieszenie nimi oczu jest naprawdę czymś przyjemnym! :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na Twoje zdrowie - jak przeliczam co ja bym mogła kupić za wszystkie pieniądze wydane na figruki... Oj nie chce do tego wracać.

      Usuń