01 marca 2015

Wynik konkursu!No i nadszedł czas na wynik! Łącznie zgłoszeń do konkursu było 37 (FB oraz blog). Okazało się, że waszą wymarzoną figurką jest Ultimate Madoka (zwana także Godoką), dwie osoby o niej wspomniały. Głównie skupiliście się na istniejących już figurkach, w tym dwóch które pojawiły się na łamach bloga czyli Belldandy od Max Factory (zdjęcia) oraz Senjougahara od GSC (recenzja). Najbardziej popieram wszystkimi kończynami stworzenie pomalowanego gotowca Urd na podstawie GK z tej samej serii z której pochodzi wcześniej wspomniana Bell.Generujemy numer zwycięski! Szczęśliwy numer to 29, czyli komentarz który pojawił się pod notką na blogu i figurka Rinko trafia do... Hell! Gratulacje! Niech Ci szczęście sprzyja także przy puszczaniu zakładów w lotku. Skontaktuj się ze mną mailowo (dane można znaleźć w zakładcę kontakt).

Nie martwie się! To pierwszy, ale napewno nie ostatni tego konkurs. Będzie następna okazja, więc bądźcie czujni, bo pewnie zdarzy się już niedługo. Z ogłoszeń parafialnych. Już za dwa tygodnie w empikach znajdziecie nowy numer magazynu "Otaku". Oto opis bezpośrednio z FB wydawcy:

Jak możecie zobaczyć już po okładce, nowe „Otaku” łączyć będzie w sobie wiele kontrastów. Komedie i horrory, piękno i makabrę – na pewno znajdzie się coś dla miłośników każdego gatunku. Na front wysuwa się urocza Ayame z utrzymanej w klimatach grozy mangi „Reversal”. Opowieść o młodej maiko wprowadzi nas w mroczny nastrój, idealny, aby oddać się lekturze „Abary”, kanonicznego dzieła mistrza rysunku Niheia. Dla równowagi, abyście zupełnie nie zatracili się w tej ciemności, czeka na Was „Służąca Przewodnicząca”, której nie straszne są żadne potwory. Do tego komedia obyczajowa „HAGANAI – Nie mam wielu przyjaciół” o kilku takich, dla których zawieranie przyjaźni jest trudniejsze niż fizyka jądrowa. Zaś na fanki męskich romansów czeka recenzja „Seven Days”. W dziale „Kultura” znajdziecie kolejną część cyklu „Szlakiem duchów i demonów” – tym razem przeniesiemy się... w zaświaty. „Offroad” również nie pozostanie w tyle, oprócz tradycyjnego podsumowania rynku mangowego w 2014 roku, czeka na Was zestawienie dziesięciu najlepszych serii fantasy, a także artykuł dla tych, którzy dużo ostatnio słyszeli o light novel, ale dalej jakoś nie bardzo potrafią się do nich przekonać. A na koniec jeszcze jeden ciekawy kontrast – znajdziecie w środku dwóch najsłynniejszych w Japonii Miyazakich. W odpowiedzi na liczne prośby recenzujemy bowiem jeden z filmów popularnego Studia Ghibli, jak i również przybliżamy Wam sylwetkę najsłynniejszego seryjnego mordercy Kraju Kwitnącej Wiśni (o takim właśnie nazwisku). Oczywiście to tylko część niespodzianek jakie czekają na Was w środku.

Tradycyjnie przygotowaliśmy też dwa ogromniaste plakaty, tym razem z serii „All You Need is Kill” i filmu „Wilcze dzieci”.

Wydanie magazynu zdecydowaliśmy się przenieść z pierwszego na początek drugiego tygodnia marca, aby móc zrecenzować dla Was długo wyczekiwaną grę „Dragon Ball: Xenoverse” zaraz po jej premierze. W związku z tym, wraz z wydawcą gry, firmą Cenega, przygotowaliśmy super konkurs, w którym będziecie mogli wygrać gadżety związane z grą. Szczegóły już wkrótce – dodamy tylko, że nie jest to jedyny konkurs, jaki czeka na Was w środku.

W środku znajdziecie za to recenzję limitowanej Tenshi od Good Smile Company. Jak zawsze zachęcam do zakupu. 


3 komentarze: