20 grudnia 2012

Wesołych Świąt i Szcześliwego końca świata!Słuchając sobie spokojnych melodii i przygotowując się psychicznie na święta, uznałam że warto w końcu się zabrać za robotę gdyż(niestety) sama się nie zrobi. Pewnie notka i tak zostanie dodana gdzieś koło lutego, albo i później gdyż teraz mam niestety mocno zajęty grafik. Dlatego też korzystając z okazji chciałabym na łamach tego skromnego bloga życzyć wszystkim Wesołych Świąt oraz oczywiście udanego Sylwestra i jak zawsze, oby następny rok był tylko lepszy (nie ważne jak epicki był obecny). 

Sama sobie życzę więcej weny oraz udanych zdjęć by was moi drodzy czytelnicy nie zawodzić tak jak do tej pory to robie. Kiedyś aż o mnie zapomnicie, a tego bym bardzo nie chciała. Tak więc gdy wy będziecie lepić pierożki, bawić się z Karpiem albo dekorować choinkę ja będę męczyć klawiaturę pisząc kolejne recenzję z nadzieją, że nie będę musiała za długo czekać na sprzyjający moment do sesji zdjęciowej. 

Nie jestem niestety do końca pewna, czy już jest po czy przed końcem świata, wiec w sumie nadal życzę udanego oblania końca irytujących reklam "przed końcem świata jedyne co potrzebujesz to nowy telewizor...". Już sobie radia posłuchałam...

1 komentarz: