11 października 2011

Figurecorner na Japaniconie w Poznaniu


Ważna wiadomość dla wszystkich odwiedzających tegoroczny Japanicon w Poznaniu!

W sobotę o godzinie 15:00 w panelówce nr.2 poprowadzę 1,5 godzinny panel dla początkujących figurkowców. Objaśnię podstawowe ABC figurkomani i postaram przekazać się jak najwięcej informacji dla zainteresowanych tematem kolekcjonerstwa figurek. Oczywiście starych wyjadaczy też serdecznie zapraszam! I wy możecie podzielić się z "młodymi" waszą wiedzą.

Dodatkowo zamieszczam opis panelu:

Figure Corner: Figurkowe ABC
Każdy szanujący się mangowiec ma chociaż jedną figureczke w swojej kolekcji. Rzadko kto wie, kto ją wyprodukował, kiedy miała swoją premierę, jakim jest typem. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Poznać figurkowe ABC? Zapraszam serdecznie na mój panel poświęcony mangowym figurkom. Opowiem o typach figurek, podróbkach, plusach i minusach kupowania w sklepach japońskich i europejskich, o figurkowych społecznościach oraz o IKEI. Podczas panelu odpowiem także na każde nurtujące was pytanie z kategorii figurek. UWAGA! Hobby mocno wciągające.


Jeżeli nie załapiecie się na Japanicon, nic straconego. Równo tydzień po Poznaniu, możecie wpaść do mnie na Warszawskim Hellconie! Czas i miejsce panelu: już niedługo!

W ramach ciekawostki: Maośkowa szafa podbija Facebook'a. Jeżeli ten portal społecznościowy nie jest twoją zmorą i koszmarem, a nawet z niego korzystasz zapraszam serdecznie na profil.

1 komentarz:

  1. Chętnie bym posłuchał, jednak na żaden z konwentów się nie wybieram. Może jeszcze kiedyś w przyszłości nadarzy się okazja.

    OdpowiedzUsuń